Namas „Quintus“ (Ireniškiai)

Namo apžvalga

Kaina
Nuo 84 000,00 eurų
Adresas
Ireniškių g. 10, Ireniškiai, Kauno r. sav.
Tipas
Namas (gyvenamasis)
Sutartis
Parduota
Vieta
Ireniškės
Plotas
99 m2
Aukštų skaičius
1
Miegamųjų skaičius
2
Sklypo plotas
6,9 a.

Tai taupūs ir ekonomiški namai, atitinkantys A klasės energetinio naudingumo reikalavimus.

Grynas oras, ramybė, skoninga architektūra, preciziškai apgalvoti aplinkotvarkos sprendiniai, kokybiškos medžiagos ir įranga sukuria išskirtinę visumą, kurią įvertins originalumo ir komforto ieškantys žmonės.

Namas QUINTUS“ – 99 m2 namas naujai statomame 5 namų Ireniškių kvartale. Projektuodami kiekvieną kvartalo namą, preciziškai apgalvojome namo išplanavimą ir kiekvienos valdos išvaizdą bendrame plane ir atskirai.

TAUPŪS IR JAUKŪS

Patogi, rami ir graži erdvė, apgaubianti visais privačios teritorijos teikiamais privalumais, ekonomiškas  A klasės energetinio naudingumo namas. Remiantis tokiomis nuostatomis buvo kuriamas Ireniškių gatvėje (neprivažiavus Garliavos) esantis kvartalas.

Iki teritorijos veda asfaltuota gatvė, o visą sklypą šiuo metu supa pievos bei senas sodas (vakarinėje pusėje).

Patalpų išdėstymą name, o tuo pačiu ir namų išdėstymo tvarką padiktavo pasaulio šalių teikiami privalumai: pietuose ir pietvakariuose – bendras kambarys, terasa, o šiaurės rytuose – automobilių pavėsinė ir pagalbinės patalpos. Tokiu būdu buvo pasiektas vienas iš A klasės energetinio naudingumo reikalavimų – gera orientacija pagal pasaulio šalis. Visi namai yra suprojektuoti ir pastatyti laikantis A klasės energetinio naudingumo reikalavimų.

Naujojo kvartalo vystytoja bendrovė „Optimalus projektas“ ir architektė Ramunė Dambrauskienė ypatingą dėmesį skyrė patraukliai kvartalo ir kiekvienos atskiros valdos išvaizdai sukurti.  Lakoniška ir nepretenzinga architektūra, visą pietinę namo sieną apimanti stiklo vitrina namui suteikia išskirtinumo ir prabangos, išplečia vidaus erdvę.

Vasaros metu  saulės kiekį mažins stogelis ir  specialūs augalai, kaitroje teikiantys pavėsį, o žiemos metu virstantys šviesos neužstojančiu grafišku ažūru.

Šiltuoju sezono laikotarpiu nepamainoma taps erdvi terasa, kuri prasideda ties pagrindiniu įėjimu į namą ir baigiasi pietinėje pastato dalyje. Tokiu būdu suformuojamos erdvės vaikų žaidimams, šeimos narių bendravimui, svečių priėmimui.

Namų statybos darbus vykdo 10 metų patirtį turinti statybos įmonė UAB „Agentus“.  Visiems darbams suteikiamos įstatymuose numatytos garantijos. Kliento pageidavimu įmonė gali pilnai, iki smulkmenų įrengti namus, padaryti interjero projektus.

TECHNINIAI DUOMENYS: 

 • Namo pamatai: monolitiniai 20 cm storio.
 • Namo išorės sienos: keramikiniai blokeliai 17,5 cm pločio.

Specialistų teigimu, norint mūsų klimato sąlygomis savo būste sukurti palankų mikroklimatą, keraminiai gaminiai − tinkamiausia statybinė medžiaga, efektyviai besipriešinanti žiemos šalčiams ir vasaros kaitrai. Keraminiai blokeliai yra jau išdegti, todėl nebijo karščio bei temperatūrų svyravimų, jie yra akyti, todėl šilti ir atsparūs šalčiui. Šiandien, kai pastatų sienoms siūloma daugybė alternatyvų, seniausia dirbtine statybine medžiaga laikomos keraminės plytos yra savotiškas kokybės bei gero skonio etalonas. Be to, nepaisant medžiagos tradiciškumo, keraminių dirbinių gamintojai nuolat siūlo tobulesnius sprendimus. To rezultatas – keraminės plytos virto keraminiais akytaisiais blokais, suteikiančiais pastatui ilgaamžiškumo ir sukuriančiais palankias gyvenimo sąlygas.

 • Stogo danga: prilydoma ritininė stogo danga, 2 sluoksniai. Privalumai: nerūdija. Absoliučiai hermetiška stogo danga.
 • Langai: Schüco plastikiniai langai 6 kamerų „Corona SI 82“.

Šiuo metu Schüco plastikinių langų sistemoje, 6 kamerų „Corona SI 82”, yra vieni iš šilčiausių langų. Tai leidžia efektyviau taupyti šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius. Energiją taupantys langai yra ne tik šiuolaikiški, bet ir labai patikimi.

Šiuose languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, kurios papildomai derinant lango sistemą su maksimaliai plačiu, net iki 48 mm storio, dviejų kamerų stiklo paketu, suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei klimato poveikio.

Dėl gerų šilumos izoliavimo savybių energiją taupantys langai „Corona SI 82“ yra geriausias pasirinkimas kuriant jaukią gyvenamąją aplinką – vidinė rėmo temperatūra net ir atšiauriausią žiemą nebūna akivaizdžiai žemesnė už patalpos vidaus temperatūrą. Tai leis ilgam ir veiksmingai pašalinti skersvėjus ir kondensato susidarymą.

Nepaisant labai gerų termoizoliacinių savybių, elegantiškas ir siauras rėmas leidžia patekti į Jūsų patalpas daugiau dienos šviesos. Įrengus energiją taupančius langus „Corona SI 82“, Jūsų langai tampa didesni, praleidžia daugiau dienos šviesos ir suteikia erdvumo.

 • Šiltinimo sluoksniai:

Pamatai: 25 cm putų polistirenas EPS 150;

Sienos: 30 cm putų polistirenas EPS 70;

Grindys: 20 cm putų polistirenas EPS 100;

Stogas: vata (20 cm) + puta (17 cm) + vata (4 cm) = viso 41 cm.

 • Fasado apdaila: Ceresit sistema, apdailinis tinkas silikoninis.
 • Terasos grindys ir apdaila: termo mediena.
 • Sandėliuko apdaila: termo mediena

Termo mediena yra karščiu (180-215°C) ir garais apdorota mediena. Terminis apdorojimas negrįžtamai paveikia jos savybes – ji tampa itin patvaria, pagerėja matmenų stabilumas ir termoizoliacija. Pakitusi mediena beveik nesitraukia ir nesikraipo, ilgiau išlaiko naujumo įspūdį.

Dėl puikios estetinės išvaizdos ir stabilių matmenų šie gaminiai idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko apdailai. O ekologiškas, jokių chemikalų nenaudojantis  apdorojimas užtikrina, kad termo mediena nekenkia nei žmonėms, nei aplinkai. Ji neprilygstama ten, kur tenka atlaikyti didelius temperatūros ir drėgmės pokyčius, todėl ypač tinka pastatams apkalti, terasoms, balkonams, tvoroms ir pirtims.

 • Šildymo sistema: šilumos siurblys „oras-vanduo“, šildomos visų patalpų grindys.
 • Vėdinimo sistema: rekuperacinė (rotacinis rekuperatorius).
 • Vandentiekis: miesto tinklai.
 • Lauko nuotekos: miesto tinklai.
 • Atliekame namo pridavimą
 • Dalinė apdaila
 • Dizainerio paslaugos
 • Dujinis šildymas
 • Elektros instaliacija
 • Išvedžiota signalizacija
 • Miesto vandentiekis
 • Namas su pilna apdaila
 • Parduodamas su 100% baigtumo pridavimu
 • Priešgaisrinė ir apsaugos sistemos
 • Šildomos grindys
 • Terasa
9 km
Miesto centras
1,8 km
Parduotuvė
1,8 km
Gydymo įstaiga
1,2 km
Mokymo įstaiga
1,5 km
Viešasis transportas
31 km
Oro uostas

Dalia Jonaitienė

Užklausos forma